Os 3852 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trenčín | 17.25 | ||||
Trenčín-Opatová | 17.28 | 17.29 | |||
Trenčianska Teplá | 17.32 | 17.33 | |||
Nemšová | 17.38 | 17.38 | |||
Horné Srnie | 17.43 | 17.43 | |||
Vlárský průsmyk | 17.51 | 1a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci