Os 3839 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 22.40 | 12a | |||
Věžky | 22.45 | 22.46 | 1 | ||
Chropyně | 22.51 | 22.51 | 1 | ||
Kojetín | 22.56 | 22.57 | 1 | ||
Měrovice nad Hanou | 23.00 | 23.01 | |||
Němčice nad Hanou | 23.03 | 23.03 | 1 | ||
Nezamyslice | 23.08 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster