Os 3821 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.33 | 8 | |||
Grygov | 12.38 | 12.38 | 1 | ||
Brodek u Přerova | 12.43 | 12.43 | 1 | ||
Rokytnice u Přerova | 12.46 | 12.46 | |||
Přerov | 12.54 | 12.57 | 12a | ||
Věžky | 13.02 | 13.03 | 1 | ||
Chropyně | 13.09 | 13.12 | 3 | ||
Kojetín | 13.17 | 13.20 | 1 | ||
Měrovice nad Hanou | 13.23 | 13.24 | |||
Němčice nad Hanou | 13.27 | 13.28 | 1 | ||
Nezamyslice | 13.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci