Os 3603 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bludov | 5.37 | 3 | |||
Bludov lázně | x | 5.42 | 5.42 | ||
Bohutín | x | 5.45 | 5.45 | ||
Bartoňov | x | 5.48 | 5.48 | ||
Ruda nad Moravou | 5.51 | 5.52 | 1 | ||
Komňátka | x | 5.56 | 5.56 | ||
Bohdíkov | 5.59 | 6.03 | 2 | ||
Raškov | x | 6.05 | 6.05 | ||
Hanušovice Holba | x | 6.09 | 6.09 | ||
Hanušovice | 6.12 | 6.15 | 1 | ||
Potůčník | x | 6.19 | 6.19 | ||
Jindřichov na Moravě | 6.23 | 6.27 | 1 | ||
Nové Losiny | x | 6.31 | 6.31 | ||
Branná | 6.36 | 6.37 | 1 | ||
Ostružná | 6.45 | 6.46 | 1 | ||
Ramzová | x | 6.50 | 6.50 | ||
Horní Lipová | 6.58 | 6.59 | 1 | ||
Lipová Lázně | 7.06 | 7.10 | 3 | ||
Lipová Lázně zastávka | x | 7.13 | 7.13 | ||
Jeseník | 7.17 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy