Os 3446 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 20.42 | 4 | |||
Ostrava-Třebovice | 20.45 | 20.45 | 1 | ||
Děhylov | 20.50 | 20.50 | 1 | ||
Jilešovice | 20.54 | 20.54 | |||
Háj ve Slezsku | 20.58 | 20.59 | 1 | ||
Lhota u Opavy | 21.03 | 21.03 | |||
Mokré Lazce | 21.05 | 21.05 | |||
Štítina | 21.07 | 21.08 | 1 | ||
Opava-Komárov | 21.11 | 21.12 | 1 | ||
Opava východ | 21.17 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök