Os 3272 | |
Řazení vlaku: 671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Púchov | 18.23 | ||||
Púchov závody | 18.25 | 18.26 | |||
Púchov zastávka | 18.28 | 18.29 | |||
Dohňany | 18.32 | 18.33 | |||
Zariečie | 18.37 | 18.37 | |||
Lúky pod Makytou | 18.40 | 18.41 | |||
Lysá pod Makytou | 18.43 | 18.44 | |||
Strelenka | 18.48 | 18.48 | |||
Střelná | 18.52 | 18.53 | |||
Horní Lideč | 18.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci