Os 3269 | |
Řazení vlaku: 671 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 15.41 | 1 | |||
Střelná | 15.45 | 15.45 | |||
Strelenka | 15.49 | 15.49 | |||
Lysá pod Makytou | 15.53 | 15.54 | |||
Lúky pod Makytou | 15.56 | 15.57 | |||
Zariečie | 16.00 | 16.00 | |||
Dohňany | 16.04 | 16.05 | |||
Púchov zastávka | 16.08 | 16.09 | |||
Púchov závody | 16.11 | 16.12 | |||
Púchov | 16.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci