Os 3226 | |
Řazení vlaku: 460 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 12.07 | 4a | |||
Jablůnka | 12.13 | 12.13 | 2 | ||
Bystřička | 12.18 | 12.18 | 2 | ||
Brňov | 12.21 | 12.21 | |||
Valašské Meziříčí | 12.25 | 12.26 | 2 | ||
Lhotka nad Bečvou | 12.31 | 12.31 | 2 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 12.37 | 12.37 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 12.40 | 12.40 | |||
Špičky | 12.42 | 12.42 | |||
Černotín | 12.45 | 12.46 | |||
Teplice nad Bečvou | 12.48 | 12.49 | |||
Hranice na Moravě město | 12.51 | 12.52 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 12.58 | 13.04 | 7 | ||
Drahotuše | 13.08 | 13.08 | 2 | ||
Lipník nad Bečvou | 13.14 | 13.14 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 13.18 | 13.18 | |||
Prosenice | 13.21 | 13.22 | 2 | ||
Přerov | 13.29 | 13.38 | 6 | ||
Rokytnice u Přerova | 13.45 | 13.45 | |||
Brodek u Přerova | 13.48 | 13.48 | 2 | ||
Grygov | 13.53 | 13.53 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.59 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy