Os 3153 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBdtn756/Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdlant nad Ostravicí | 7.43 | 4 | |||
Pržno | 7.47 | 7.47 | 1 | ||
Baška | 7.51 | 7.51 | 1 | ||
Frýdek-Místek | 7.56 | 8.00 | 3 | ||
Lískovec u Frýdku | 8.04 | 8.05 | 1 | ||
Paskov | 8.10 | 8.12 | 1 | ||
Vratimov | 8.16 | 8.17 | 1 | ||
Ostrava-Kunčice | 8.20 | 8.22 | 2 | ||
Ostrava střed | 8.28 | 8.29 | 701 | ||
Ostrava-Stodolní | 8.30 | 8.30 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 8.34 | 804 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster