Os 2952 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 20.06 | 4 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 20.10 | 20.11 | |||
Návsí (Nawsie) | 20.14 | 20.15 | 4 | ||
Hrádek (Gródek) | 20.17 | 20.18 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 20.20 | 20.21 | 4 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 20.23 | 20.24 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 20.26 | 20.26 | |||
Třinec (Trzyniec) | 20.29 | 20.30 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 20.32 | 20.32 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 20.34 | 20.35 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 20.38 | 20.40 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 20.44 | 20.45 | |||
Louky nad Olší | 20.47 | 20.47 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 20.57 | 20.58 | 2 | ||
Dětmarovice | 21.06 | 21.07 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 21.11 | 21.11 | |||
Bohumín | 21.15 | 21.24 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 21.31 | 21.32 | 2 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 21.35 | 21.35 | ||
Ostrava-Svinov | 21.39 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci