Os 2938 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 13.06 | 4 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 13.10 | 13.11 | |||
Návsí (Nawsie) | 13.14 | 13.15 | 4 | ||
Hrádek (Gródek) | 13.17 | 13.18 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 13.20 | 13.21 | 4 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 13.23 | 13.24 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 13.26 | 13.26 | |||
Třinec (Trzyniec) | 13.29 | 13.30 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 13.32 | 13.32 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 13.34 | 13.35 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 13.38 | 13.40 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 13.44 | 13.45 | |||
Louky nad Olší | 13.47 | 13.47 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 13.57 | 13.58 | 2 | ||
Dětmarovice | 14.06 | 14.07 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 14.11 | 14.11 | |||
Bohumín | 14.15 | 14.18 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 14.25 | 14.27 | 2 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 14.30 | 14.30 | ||
Ostrava-Svinov | 14.34 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster