Os 2925 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 6.41 | 3 | |||
Dolní Lutyně | 6.44 | 6.44 | |||
Dětmarovice | 6.48 | 6.49 | 1 | ||
Karviná hlavní nádraží | 6.56 | 7.00 | 1 | ||
Louky nad Olší | 7.11 | 7.11 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 7.14 | 7.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 7.19 | 7.21 | 1 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 7.23 | 7.24 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 7.26 | 7.26 | |||
Třinec (Trzyniec) | 7.29 | 7.30 | 1 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 7.32 | 7.33 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 7.35 | 7.35 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 7.38 | 7.39 | 1 | ||
Hrádek (Gródek) | 7.41 | 7.42 | |||
Návsí (Nawsie) | 7.44 | 7.45 | 1 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 7.48 | 7.49 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 7.54 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci