Os 28333 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec u Jihlavy | 15.22 | 2 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | x | 15.23 | 15.23 | ||
Salavice | x | 15.27 | 15.27 | ||
Jezdovice | x | 15.29 | 15.29 | ||
Třešť | 15.33 | 15.34 | 1 | ||
Třešť město | 15.36 | 15.37 | |||
Hodice | x | 15.40 | 15.40 | 1 | |
Sedlejov | 15.47 | 15.48 | 1 | ||
Mysliboř | x | 15.52 | 15.52 | ||
Telč | 15.58 | 16.03 | 2 | ||
Telč-Staré Město | 16.05 | 16.05 | |||
Radkov | x | 16.10 | 16.10 | ||
Slaviboř | x | 16.13 | 16.13 | ||
Velký Pěčín | x | 16.16 | 16.16 | ||
Malý Pěčín | x | 16.19 | 16.19 | ||
Dačice | 16.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci