..: Trasa vlaku Os 2712 - JŘ 2019 :..
Os 2712
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Javorník nad Veličkou zastávka   13.31 
  Velká nad Veličkou  13.33 13.34 1
  Louka u Ostrohu  13.38 13.39 
  Lipov  13.41 13.42 1
  Veselí nad Moravou  13.51 14.12 5
  Veselí nad Moravou-Zarazice  14.14 14.15 
  Vnorovy  14.17 14.17 
  Strážnice  14.22 14.23 1
  Petrov u Strážnice  14.27 14.27 
  Sudoměřice nad Moravou  14.30 14.34 1
  Rohatec kolonie x14.39 14.39 
  Rohatec  14.42 14.42 2
  Rohatec zastávka  14.45 14.45 
  Hodonín  14.51  8a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster