EC 258 „Porta Bohemica“ | |
Řazení vlaku: 193 + 3xBmz245 + WRmz815 + Ampz143 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.32 | 26b | |||
Praha-Holešovice | 18.39 | 18.42 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.41 | 19.43 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.58 | 20.02 | 2 | ||
Bad Schandau | 20.17 | 20.18 | 1 | ||
Dresden Hbf | 20.43 | 20.46 | |||
Riesa | 21.21 | 21.23 | |||
Leipzig Hbf | 22.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia