Os 2573 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 22.05 | 28 | |||
Praha-Vršovice | 22.09 | 22.10 | 1 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 22.14 | 22.14 | |||
Praha-Hostivař | 22.19 | 22.20 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 22.22 | 22.22 | |||
Praha-Uhříněves | 22.25 | 22.26 | 1 | ||
Praha-Kolovraty | 22.29 | 22.29 | |||
Říčany | 22.32 | 22.33 | 1 | ||
Světice | 22.36 | 22.36 | |||
Strančice | 22.40 | 22.41 | 1 | ||
Mnichovice | 22.44 | 22.44 | |||
Mirošovice u Prahy | 22.47 | 22.47 | |||
Senohraby | 22.49 | 22.50 | 1 | ||
Čtyřkoly | 22.53 | 22.53 | |||
Pyšely | 22.55 | 22.55 | |||
Čerčany | 22.58 | 22.59 | 1 | ||
Mrač | 23.01 | 23.01 | |||
Benešov u Prahy | 23.08 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster