Vlak 20886 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Marktredwitz | 22.18 | ||||
Arzberg (Oberfr) | 22.26 | 22.26 | |||
Schirnding | 22.30 | 22.30 | 1 | ||
Pomezí nad Ohří | x | 22.34 | 22.34 | ||
Cheb-Skalka | x | 22.39 | 22.39 | ||
Cheb | 22.43 | 22.50 | 3 | ||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 22.56 | 22.56 | ||
Františkovy Lázně | 22.58 | 22.59 | 3 | ||
Vojtanov obec | x | 23.07 | 23.07 | ||
Hazlov | 23.11 | 23.11 | 1 | ||
Aš | 23.21 | 23.27 | 1 | ||
Selb-Plößberg | 23.34 | 23.34 | 1 | ||
Rehau | 23.46 | 23.46 | |||
Oberkotzau | 23.55 | 23.55 | |||
Hof Hbf | 0.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster