..: Trasa vlaku Os 20601 - JŘ 2019 :..
Os 20601
Řazení vlaku: 705-9 + Btu590  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Třemešná ve Slezsku úzký rozchod   4.50 2u
  Liptaň  4.59 4.59 1
  Dívčí Hrad  5.06 5.06 
  Horní Povelice  5.09 5.09 
  Amalín  5.12 5.13 
  Slezské Rudoltice  5.16 5.16 1
  Koberno  5.21 5.22 
  Bohušov  5.26 5.27 1
  Osoblaha  5.34  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster