..: Trasa vlaku Os 20521 - JŘ 2019 :..
Os 20521
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hanušovice   8.09 4b
  Vlaské x8.14 8.14 
  Podlesí x8.20 8.20 1
  Červený Potok x8.30 8.30 1
  Prostřední Lipka x8.34 8.34 
  Dolní Lipka  8.40 8.44 3
  Králíky zastávka x8.47 8.47 
  Králíky  8.51  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster