..: Trasa vlaku Os 2026 - JŘ 2019 :..
Os 2026
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   21.36 1
  Stará Huť x21.38 21.38 
  Mokrovraty x21.43 21.43 
  Malá Hraštice x21.49 21.49 1
  Nová Ves pod Pleší x21.53 21.53 
  Mníšek pod Brdy  21.59 22.00 1
  Rymaně x22.02 22.02 
  Čisovice  22.07 22.07 2
  Bojanovice x22.11 22.11 
  Bojov x22.14 22.14 
  Měchenice  22.24 22.24 1
  Skochovice x22.27 22.27 
  Vrané nad Vltavou  22.30 22.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x22.34 22.34 
  Praha-Zbraslav  22.38 22.38 1
  Praha-Komořany x22.41 22.41 
  Praha-Modřany zastávka  22.44 22.44 1a
  Praha-Braník  22.48 22.48 1
  Praha-Krč  22.52 22.52 1
  Praha-Kačerov  22.55 22.55 
  Praha-Vršovice  23.00 23.01 1
  Praha hlavní nádraží  23.05  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster