Os 20217 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 22.10 | 8 | |||
Hradec Králové zastávka | x | 22.13 | 22.13 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 22.15 | 22.16 | 1 | ||
Blešno | x | 22.22 | 22.22 | ||
Třebechovice pod Orebem | 22.26 | 22.27 | 1 | ||
Petrovice nad Orlicí | x | 22.32 | 22.32 | ||
Týniště nad Orlicí | 22.36 | 22.37 | 1 | ||
Lípa nad Orlicí | x | 22.40 | 22.40 | ||
Čestice | 22.44 | 22.44 | |||
Častolovice | 22.47 | 22.48 | 2 | ||
Častolovice zastávka | x | 22.50 | 22.50 | ||
Synkov | x | 22.53 | 22.53 | ||
Slemeno | x | 22.56 | 22.56 | ||
Rychnov nad Kněžnou | 23.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci