..: Trasa vlaku Os 2014 - JŘ 2019 :..
Os 2014
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   13.36 1
  Stará Huť x13.38 13.38 
  Mokrovraty x13.43 13.43 
  Malá Hraštice x13.49 13.49 1
  Nová Ves pod Pleší x13.53 13.53 
  Mníšek pod Brdy  13.59 14.00 1
  Rymaně x14.02 14.02 
  Čisovice  14.07 14.07 2
  Bojanovice x14.11 14.11 
  Bojov x14.14 14.14 
  Klínec x14.18 14.18 
  Měchenice  14.24 14.24 1
  Skochovice x14.27 14.27 
  Vrané nad Vltavou  14.30 14.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x14.34 14.34 
  Praha-Zbraslav  14.38 14.38 1
  Praha-Komořany x14.41 14.41 
  Praha-Modřany zastávka  14.44 14.44 1a
  Praha-Braník  14.48 14.48 1
  Praha-Krč  14.52 14.52 1
  Praha-Kačerov  14.55 14.55 
  Praha-Vršovice  15.00 15.01 1
  Praha hlavní nádraží  15.05  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök