..: Trasa vlaku Os 2009 - JŘ 2019 :..
Os 2009
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   9.55 8
  Praha-Vršovice  9.59 10.00 5
  Praha-Kačerov  10.04 10.04 
  Praha-Krč  10.07 10.07 1
  Praha-Braník  10.11 10.11 1
  Praha-Modřany zastávka  10.14 10.14 9a
  Praha-Komořany x10.17 10.17 
  Praha-Zbraslav  10.20 10.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x10.24 10.24 
  Vrané nad Vltavou  10.28 10.30 1
  Skochovice x10.32 10.32 
  Měchenice  10.35 10.35 1
  Klínec x10.42 10.42 
  Bojov x10.45 10.45 
  Bojanovice x10.48 10.48 
  Čisovice  10.52 10.53 1
  Rymaně x10.57 10.57 
  Mníšek pod Brdy  11.00 11.01 3
  Nová Ves pod Pleší x11.07 11.07 
  Malá Hraštice x11.12 11.12 1
  Mokrovraty x11.17 11.17 
  Stará Huť x11.23 11.23 
  Dobříš  11.25  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster