Os 19968 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 17.16 | 4 | |||
Praha-Hlubočepy | x | 17.20 | 17.20 | ||
Praha-Holyně | x | 17.25 | 17.25 | ||
Praha-Řeporyje | 17.29 | 17.29 | 1 | ||
Zbuzany | x | 17.32 | 17.32 | ||
Jinočany | x | 17.35 | 17.35 | ||
Rudná u Prahy | 17.38 | 17.39 | 2 | ||
Rudná zastávka | x | 17.40 | 17.40 | ||
Nučice | 17.43 | 17.46 | 1 | ||
Nučice zastávka | 17.48 | 1b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök