Os 19958 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 11.46 | 4 | |||
Praha-Hlubočepy | x | 11.50 | 11.50 | ||
Praha-Holyně | x | 11.55 | 11.55 | ||
Praha-Řeporyje | 11.59 | 11.59 | 1 | ||
Zbuzany | x | 12.02 | 12.02 | ||
Jinočany | x | 12.05 | 12.05 | ||
Rudná u Prahy | 12.08 | 12.09 | 2 | ||
Rudná zastávka | x | 12.10 | 12.10 | ||
Nučice | 12.13 | 12.16 | 1 | ||
Nučice zastávka | 12.18 | 1b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy