Os 19761 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Noutonice | 17.58 | 1 | |||
Tuchoměřice | x | 18.01 | 18.01 | ||
Středokluky | 18.03 | 18.04 | 1 | ||
Dobrovíz | x | 18.07 | 18.07 | ||
Dobrovíz-Amazon | x | 18.08 | 18.08 | ||
Hostouň u Prahy | x | 18.10 | 18.10 | ||
Jeneč zastávka | x | 18.13 | 18.13 | ||
Hostivice | 18.19 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster