Sp 1916 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 16.39 | 15 | |||
Jinolice | x | 16.48 | 16.48 | ||
Libuň | 16.52 | 16.53 | 1 | ||
Rovensko pod Troskami | 17.00 | 17.05 | 1 | ||
Ktová | x | 17.07 | 17.08 | ||
Borek pod Troskami | x | 17.10 | 17.11 | ||
Hrubá Skála | 17.14 | 17.14 | 1 | ||
Karlovice-Sedmihorky | x | 17.17 | 17.17 | 1 | |
Turnov město | 17.22 | 17.22 | |||
Turnov | 17.29 | 17.34 | 1 | ||
Sychrov | 17.45 | 17.46 | 1 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 17.52 | 17.53 | 1 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 18.00 | 18.01 | 1 | ||
Jeřmanice | 18.08 | 18.15 | 3 | ||
Liberec | 18.25 | 105 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster