Os 18414 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 16.58 | 3 | |||
Hříběcí | x | 17.01 | 17.01 | ||
Nová Buková | x | 17.06 | 17.06 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 17.09 | 17.10 | 1 | ||
Zajíčkov | x | 17.14 | 17.14 | ||
Rynárec | x | 17.18 | 17.18 | ||
Pelhřimov | 17.21 | 17.23 | 1 | ||
Vlásenice | x | 17.31 | 17.31 | ||
Nová Cerekev | 17.35 | 17.35 | 1 | ||
Leskovice | x | 17.40 | 17.40 | ||
Pacov | 17.47 | 17.48 | 1 | ||
Šimpach | x | 17.53 | 17.53 | ||
Obrataň | 17.56 | 17.57 | 1 | ||
Pořín | x | 18.04 | 18.04 | ||
Chýnov | 18.10 | 18.10 | 1 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 18.14 | 18.14 | ||
Smyslov | x | 18.17 | 18.17 | ||
Tábor-Měšice | x | 18.22 | 18.22 | ||
Tábor | 18.25 | 4a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy