Os 18407 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 11.09 | 4a | |||
Tábor-Měšice | x | 11.12 | 11.12 | ||
Smyslov | x | 11.16 | 11.16 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 11.19 | 11.19 | ||
Chýnov | 11.23 | 11.24 | 1 | ||
Pořín | x | 11.30 | 11.30 | ||
Obrataň | 11.37 | 11.38 | 1 | ||
Šimpach | x | 11.41 | 11.41 | ||
Pacov | 11.46 | 11.47 | 1 | ||
Leskovice | x | 11.54 | 11.54 | ||
Nová Cerekev | 11.58 | 11.58 | 1 | ||
Vlásenice | x | 12.02 | 12.02 | ||
Pelhřimov | 12.10 | 12.15 | 1 | ||
Rynárec | x | 12.18 | 12.18 | ||
Zajíčkov | x | 12.22 | 12.22 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 12.26 | 12.27 | 1 | ||
Nová Buková | x | 12.30 | 12.30 | ||
Hříběcí | x | 12.34 | 12.34 | ||
Horní Cerekev | 12.38 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci