Sp 1800 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 4.17 | 1 | |||
Pilníkov | 4.26 | 4.27 | 1 | ||
Chotěvice | 4.31 | 4.32 | |||
Hostinné | 4.36 | 4.37 | 1 | ||
Hostinné město | 4.39 | 4.39 | |||
Prosečné | 4.42 | 4.42 | |||
Klášterská Lhota | 4.46 | 4.46 | |||
Kunčice nad Labem | 4.50 | 4.51 | 1 | ||
Horní Branná | 4.54 | 4.55 | |||
Martinice v Krkonoších | 5.01 | 5.02 | 1 | ||
Roztoky u Jilemnice | 5.08 | 5.08 | 1 | ||
Tample | x | 5.11 | 5.11 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | x | 5.14 | 5.14 | ||
Stará Paka | 5.19 | 5.30 | 5 | ||
Nová Paka město | 5.33 | 5.34 | |||
Nová Paka | 5.36 | 5.36 | 1 | ||
Lázně Bělohrad | 5.47 | 5.47 | 1 | ||
Ostroměř | 5.56 | 5.59 | 1 | ||
Ohnišťany | 6.03 | 6.04 | |||
Smidary | 6.08 | 6.08 | 1 | ||
Nový Bydžov | 6.14 | 6.15 | 1 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 6.25 | 6.35 | 4 | ||
Převýšov | 6.39 | 6.40 | 1 | ||
Choťovice | 6.45 | 6.46 | 1 | ||
Dobšice nad Cidlinou | 6.50 | 6.51 | 1 | ||
Sány | 6.53 | 6.54 | |||
Velký Osek | 7.00 | 7.01 | 1 | ||
Kolín-Zálabí | 7.07 | 7.07 | |||
Kolín | 7.10 | 114 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci