Os 17803 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Radnice | 6.01 | 1 | |||
Břasy | x | 6.05 | 6.05 | ||
Bezděkov u Radnic | x | 6.08 | 6.08 | ||
Stupno | 6.12 | 6.16 | 1 | ||
Dolní Stupno | x | 6.19 | 6.19 | ||
Všenice | x | 6.20 | 6.20 | ||
Střapole | x | 6.23 | 6.23 | ||
Sedlecko | x | 6.25 | 6.25 | ||
Chrást u Plzně zastávka | 6.29 | 6.30 | 1 | ||
Chrást u Plzně obec | x | 6.32 | 6.32 | ||
Chrást u Plzně | 6.34 | 6.35 | 1 | ||
Dýšina | x | 6.36 | 6.36 | ||
Dýšina-Horomyslice | x | 6.39 | 6.39 | ||
Ejpovice | 6.42 | 6.45 | 4 | ||
Plzeň-Doubravka | x | 6.50 | 6.50 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.54 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci