Sp 1763 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 16.02 | 1 | |||
Broumov-Olivětín | x | 16.06 | 16.06 | ||
Hynčice | x | 16.11 | 16.11 | ||
Ruprechtice | x | 16.13 | 16.13 | ||
Meziměstí | 16.16 | 16.19 | 1 | ||
Teplice nad Metují | 16.28 | 16.30 | 4 | ||
Česká Metuje | x | 16.35 | 16.35 | 1 | |
Žďár nad Metují | 16.38 | 16.38 | |||
Police nad Metují | 16.42 | 16.42 | 1 | ||
Hronov | 16.47 | 16.48 | 1 | ||
Velké Poříčí | 16.50 | 16.51 | |||
Náchod-Běloves | x | 16.55 | 16.55 | ||
Náchod | 16.58 | 17.04 | 5 | ||
Náchod zastávka | 17.06 | 17.07 | |||
Václavice | 17.12 | 17.14 | 1 | ||
Starkoč | 17.18 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci