Sp 1760 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 16.41 | 7 | |||
Václavice | 16.45 | 16.47 | 1 | ||
Náchod zastávka | 16.51 | 16.52 | |||
Náchod | 16.54 | 17.00 | 1 | ||
Náchod-Běloves | x | 17.03 | 17.03 | ||
Velké Poříčí | 17.07 | 17.08 | |||
Hronov | 17.10 | 17.11 | 1 | ||
Police nad Metují | 17.16 | 17.17 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 17.20 | 17.21 | |||
Teplice nad Metují | 17.29 | 17.33 | 2 | ||
Meziměstí | 17.42 | 17.45 | 1 | ||
Ruprechtice | x | 17.47 | 17.47 | ||
Hynčice | x | 17.49 | 17.49 | ||
Broumov-Olivětín | x | 17.54 | 17.54 | ||
Broumov | 17.58 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy