Os 17513 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 14.06 | 5 | |||
Klatovy město | 14.09 | 14.10 | |||
Luby u Klatov | x | 14.14 | 14.14 | ||
Vrhaveč | x | 14.16 | 14.16 | ||
Neznašovy | x | 14.20 | 14.20 | ||
Běšiny | 14.23 | 14.25 | 1 | ||
Nemilkov | 14.31 | 14.31 | 1 | ||
Malonice | x | 14.36 | 14.36 | 1 | |
Kolinec | 14.42 | 14.42 | 1 | ||
Mokrosuky | x | 14.47 | 14.47 | ||
Hrádek u Sušice | 14.50 | 14.50 | 1 | ||
Sušice | 14.55 | 15.15 | 1 | ||
Žichovice | 15.22 | 15.23 | 1 | ||
Velké Hydčice | 15.28 | 15.29 | 1 | ||
Horažďovice | 15.35 | 15.36 | 1 | ||
Horažďovice předměstí | 15.40 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy