..: Trasa vlaku Os 17513 - JŘ 2019 :..
Os 17513
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Klatovy   14.06 5
  Klatovy město Neobsazená zastávka  14.09 14.10 
  Luby u Klatov x14.14 14.14 
  Vrhaveč Neobsazená zastávka x14.16 14.16 
  Neznašovy Neobsazená zastávka x14.20 14.20 
  Běšiny  14.23 14.25 1
  Nemilkov  14.31 14.31 1
  Malonice x14.36 14.36 1
  Kolinec  14.42 14.42 1
  Mokrosuky Neobsazená zastávka x14.47 14.47 
  Hrádek u Sušice  14.50 14.50 1
  Sušice  14.55 15.15 1
  Žichovice  15.22 15.23 1
  Velké Hydčice  15.28 15.29 1
  Horažďovice  15.35 15.36 1
  Horažďovice předměstí  15.40  7



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster