Sp 1743 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 6.02 | 1 | |||
Broumov-Olivětín | x | 6.06 | 6.06 | ||
Hynčice | x | 6.11 | 6.11 | ||
Ruprechtice | x | 6.13 | 6.13 | ||
Meziměstí | 6.16 | 6.20 | 5 | ||
Teplice nad Metují | 6.29 | 6.30 | 1 | ||
Česká Metuje | x | 6.35 | 6.35 | 1 | |
Žďár nad Metují | 6.38 | 6.38 | |||
Police nad Metují | 6.41 | 6.42 | 1 | ||
Hronov zastávka | x | 6.45 | 6.45 | ||
Hronov | 6.48 | 6.49 | 1 | ||
Velké Poříčí | 6.51 | 6.51 | |||
Náchod | 6.58 | 7.04 | 5 | ||
Náchod zastávka | 7.06 | 7.07 | |||
Václavice | 7.12 | 7.14 | 1 | ||
Starkoč | 7.18 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster