Sp 1716 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Střelná | 5.34 | ||||
Horní Lideč | 5.38 | 5.39 | 2 | ||
Lidečko ves | 5.41 | 5.42 | |||
Lidečko | 5.44 | 5.45 | |||
Lužná u Vsetína | 5.47 | 5.48 | |||
Valašská Polanka | 5.50 | 5.51 | 2 | ||
Leskovec | 5.54 | 5.54 | |||
Vsetín | 6.01 | 6.02 | 2 | ||
Jablůnka | 6.07 | 6.08 | 2 | ||
Bystřička | 6.12 | 6.12 | 2 | ||
Brňov | 6.15 | 6.15 | |||
Valašské Meziříčí | 6.20 | 6.22 | 2 | ||
Lhotka nad Bečvou | 6.26 | 6.27 | 2 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 6.33 | 6.33 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 6.36 | 6.36 | |||
Špičky | 6.38 | 6.38 | |||
Černotín | 6.41 | 6.42 | |||
Teplice nad Bečvou | 6.44 | 6.45 | |||
Hranice na Moravě město | 6.47 | 6.47 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 6.53 | 6.54 | 2 | ||
Lipník nad Bečvou | 7.04 | 7.05 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.30 | 12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster