Sp 1685 „Cyklo Brdy“ | |
Řazení vlaku: 749_121 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + BDbmsee447 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 17.03 | 2 | |||
Milín | 17.18 | 17.20 | 1 | ||
Příbram | 17.27 | 17.30 | 1 | ||
Jince | 17.44 | 17.45 | 1 | ||
Lochovice | 17.53 | 17.54 | 1 | ||
Zdice | 18.02 | 18.03 | 3 | ||
Beroun | 18.14 | 18.15 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 18.44 | 18.55 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy