..: Trasa vlaku Sp 1685 Cyklo Brdy - JŘ 2019 :..
Sp 1685 „Cyklo Brdy“
Řazení vlaku: 749_121 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + BDbmsee447  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Březnice   17.03 2
  Milín  17.18 17.20 1
  Příbram  17.27 17.30 1
  Jince  17.44 17.45 1
  Lochovice  17.53 17.54 1
  Zdice  18.02 18.03 3
  Beroun  18.14 18.15 1
  Praha-Smíchov  18.44 18.55 1
  Praha hlavní nádraží  19.02  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster