Sp 1680 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lužná u Rakovníka | 18.23 | 1 | |||
Krupá | 18.27 | 18.28 | 1 | ||
Mutějovice zastávka | x | 18.31 | 18.31 | ||
Milostín | x | 18.35 | 18.35 | ||
Deštnice | x | 18.40 | 18.40 | ||
Sádek u Žatce | x | 18.45 | 18.45 | ||
Želeč | x | 18.48 | 18.48 | ||
Měcholupy | 18.54 | 18.57 | 2 | ||
Veletice | x | 19.01 | 19.01 | ||
Žatec | 19.10 | 19.14 | 4 | ||
Hořetice | 19.21 | 19.22 | 1 | ||
Březno u Chomutova | 19.28 | 19.29 | 1 | ||
Chomutov | 19.42 | 19.43 | 8 | ||
Odb Chomutov město | 19.46 | 19.47 | |||
Jirkov | 19.52 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci