Sp 1678 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lužná u Rakovníka | 14.23 | 1 | |||
Krupá | 14.27 | 14.28 | 1 | ||
Mutějovice zastávka | x | 14.31 | 14.31 | ||
Milostín | x | 14.35 | 14.35 | ||
Deštnice | x | 14.40 | 14.40 | ||
Sádek u Žatce | x | 14.45 | 14.45 | ||
Želeč | x | 14.48 | 14.48 | ||
Měcholupy | 14.54 | 14.55 | 2 | ||
Veletice | x | 14.59 | 14.59 | ||
Žatec | 15.08 | 15.14 | 1 | ||
Hořetice | 15.21 | 15.22 | 1 | ||
Březno u Chomutova | 15.28 | 15.29 | 1 | ||
Chomutov | 15.42 | 15.43 | 8 | ||
Odb Chomutov město | 15.46 | 15.47 | |||
Jirkov | 15.52 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy