Sp 1668 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mirošov město | 10.07 | 1a | |||
Mirošov | 10.09 | 10.09 | 1 | ||
Hrádek u Rokycan | x | 10.12 | 10.12 | ||
Nová Huť | x | 10.14 | 10.14 | ||
Kamenný Újezd u Rokycan | x | 10.16 | 10.16 | ||
Rokycany předměstí | x | 10.19 | 10.19 | ||
Rokycany | 10.23 | 10.29 | 3 | ||
Ejpovice | 10.34 | 10.34 | 2 | ||
Plzeň-Doubravka | 10.40 | 10.40 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 10.44 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy