Os 16509 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 10.38 | 5 | |||
Bílina-Chudeřice | x | 10.40 | 10.40 | ||
Světec | 10.42 | 10.42 | 1 | ||
Hostomice nad Bílinou | x | 10.44 | 10.44 | ||
Ohníč | 10.47 | 10.47 | 1 | ||
Lbín | x | 10.51 | 10.51 | ||
Úpořiny | 10.54 | 10.55 | 1 | ||
Velvěty | x | 10.58 | 10.58 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 11.01 | 11.01 | ||
Brozánky | x | 11.04 | 11.04 | ||
Řehlovice | 11.06 | 11.06 | 1 | ||
Stadice | x | 11.08 | 11.08 | ||
Koštov | x | 11.11 | 11.11 | ||
Trmice | 11.15 | 11.15 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 11.20 | 11.20 | 1a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.22 | 9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci