Sp 1621 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 14.15 | 3 | |||
Štítina | 14.23 | 14.23 | 1 | ||
Háj ve Slezsku | 14.28 | 14.29 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 14.39 | 14.48 | 4 | ||
Ostrava uhelné nádraží | 14.54 | 14.55 | 804 | ||
Ostrava-Stodolní | 14.58 | 15.00 | |||
Ostrava střed | 15.02 | 15.02 | 704 | ||
Ostrava-Kunčice | 15.07 | 15.08 | 3 | ||
Šenov | 15.13 | 15.13 | |||
Havířov | 15.17 | 15.18 | 1 | ||
Havířov střed | 15.20 | 15.20 | |||
Havířov-Suchá | 15.22 | 15.22 | |||
Horní Suchá | 15.25 | 15.25 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 15.28 | 15.28 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 15.33 | 15.33 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 15.38 | 15.40 | 1 | ||
Třinec (Trzyniec) | 15.46 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster