Os 15970 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 18.09 | 7 | |||
Dolík | x | 18.15 | 18.15 | ||
Petrkov | x | 18.17 | 18.17 | ||
Lípa | 18.21 | 18.23 | 1 | ||
Radňov | x | 18.27 | 18.27 | ||
Herálec | 18.33 | 18.34 | 1 | ||
Slavníč | x | 18.37 | 18.37 | ||
Kamenice u Humpolce | x | 18.40 | 18.40 | ||
Plačkov | x | 18.44 | 18.44 | ||
Humpolec | 18.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster