Os 15874 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 17.16 | 3 | |||
Nymburk město | 17.19 | 17.20 | 1 | ||
Hořátev | x | 17.25 | 17.25 | 1 | |
Sadská | 17.30 | 17.30 | 1 | ||
Ahr Třebestovice | x | 17.33 | 17.33 | 1 | |
Poříčany | 17.37 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci