Os 15766 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice nad Metují | 19.32 | 3 | |||
Teplice nad Metují město | x | 19.35 | 19.35 | 1 | |
Teplice nad Metují skály | x | 19.39 | 19.39 | ||
Adršpach | 19.43 | 19.44 | 2 | ||
Horní Adršpach | x | 19.50 | 19.50 | ||
Hodkovice u Trutnova | x | 19.54 | 19.54 | ||
Janovice u Trutnova | 19.57 | 20.00 | 2 | ||
Radvanice | 20.06 | 20.07 | 1 | ||
Chvaleč | 20.12 | 20.13 | 1 | ||
Petříkovice | x | 20.17 | 20.17 | ||
Lhota u Trutnova | x | 20.21 | 20.21 | ||
Trutnov zastávka | x | 20.25 | 20.25 | ||
Trutnov střed | 20.28 | 20.29 | 1 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 20.33 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy