Os 15764 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice nad Metují | 17.31 | 3 | |||
Teplice nad Metují město | x | 17.34 | 17.34 | 1 | |
Teplice nad Metují skály | x | 17.38 | 17.38 | ||
Adršpach | 17.43 | 17.44 | 2 | ||
Horní Adršpach | x | 17.50 | 17.50 | ||
Hodkovice u Trutnova | x | 17.54 | 17.54 | ||
Janovice u Trutnova | 17.57 | 18.00 | 2 | ||
Radvanice | 18.06 | 18.07 | 1 | ||
Chvaleč | 18.12 | 18.13 | 1 | ||
Petříkovice | x | 18.17 | 18.17 | ||
Lhota u Trutnova | x | 18.21 | 18.21 | ||
Trutnov zastávka | x | 18.25 | 18.25 | ||
Trutnov střed | 18.28 | 18.29 | 1 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 18.33 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci