Sp 1463 „Žejbro“ | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 17.08 | 2 | |||
Chrudim | 17.21 | 17.22 | 1 | ||
Slatiňany | 17.26 | 17.26 | 1 | ||
Chrast u Chrudimi | 17.33 | 17.34 | 1 | ||
Žďárec u Skutče | 17.47 | 17.48 | 1 | ||
Pokřikov | x | 17.56 | 17.56 | ||
Vojtěchov | x | 17.57 | 17.57 | ||
Holetín | x | 18.02 | 18.02 | ||
Hlinsko v Čechách | 18.06 | 18.07 | 1 | ||
Vítanov | x | 18.10 | 18.10 | ||
Stružinec | x | 18.15 | 18.15 | ||
Ždírec nad Doubravou | 18.20 | 18.21 | 1 | ||
Sobíňov | x | 18.26 | 18.26 | ||
Bílek | x | 18.28 | 18.28 | ||
Chotěboř | 18.33 | 18.34 | 1 | ||
Rozsochatec | 18.41 | 18.41 | 1 | ||
Břevnice | x | 18.47 | 18.47 | ||
Havlíčkův Brod | 18.53 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök