Sp 1452 „Chrudimka“ | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 7.01 | 1 | |||
Holetín | x | 7.04 | 7.04 | ||
Vojtěchov | x | 7.08 | 7.08 | ||
Pokřikov | x | 7.10 | 7.10 | ||
Žďárec u Skutče | 7.16 | 7.17 | 1 | ||
Prosetín | x | 7.19 | 7.19 | ||
Chrast u Chrudimi | 7.30 | 7.31 | 1 | ||
Slatiňany | 7.37 | 7.38 | 1 | ||
Chrudim | 7.42 | 7.43 | 1 | ||
Chrudim zastávka | x | 7.45 | 7.45 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.56 | 8.00 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 8.03 | 10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2019 platí od 9.12.2018 do 14.12.2019.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster